м. Деміївська

0 800 359 157

Дзвінки безкоштовні

м. Лук'янівська

0 800 359 168

Дзвінки безкоштовні

Wakewood

Ламіновані двері Wakewood

Ламіновані двері Wakewood

Виробництво ламінованих дверей - одна з наймолодших технологій в цій галузі на сьогоднішній день, адже широко використовувати ламінат почали тільки в середині 80-х років.

Колекції

Wakewood

"Wakewood" почали з майстерні з реставрації ексклюзивних антикварних меблів, повертаючи до життя витвори мистецтва майстрів червонодеревників минулих епох. У березні 1996р. для виготовлення індивідуальних замовлень відкрилося невелике столярне виробництво, в якому виготовляли класичну меблі зі складними елементами. А також виготовлення інтер'єрів преміум і еліт класу в різних стилях, набираючи тим самим досвід і заслуговуючи репутацію стабільного виробника якісної продукції в Україні. Поступово компанія, збільшуючи обсяги виробництва, активно розширювала парк обладнання, тим самим набуваючи нові можливості і освоюючи нові технології. І вже в 2008 р вийшла перша колекція міжкімнатних дверей компанії «Wakewood».Колекція складалася з дверей в сучасному стилі і своєю неординарністю викликала інтерес споживачів. Щороку фабрика випускає нову колекцію дверей, в якій вироби завжди по дизайну відрізняються від продукції інших виробників.

➢ Висока якість і надійність продукції, що випускається.

➢ Неординарний модельний ряд.

➢Шbрокій асортимент продукції від стандартних міжкімнатних до дверей прихованого монтажу на алюмінієвих коробах, з елементами скла і кам'яного шпону і т.д.

➢ Експериментальний цех по розробці нових моделей.

➢ Висока продуктивність.

➢ Відомий бренд виробника дверей в сучасному стилі.

➢ Високий рівень капіталовкладень в оновлення технологій виробництва.

➢ Постійно доповнює парк обладнання.

➢ Оперативна робота над зауваженнями і проханнями наших партнерів.

➢ Проведення майстер класів для ознайомлення з новими технологіями для партнерів.

➢ Динамічний розвиток компанії.

Продукція фабрики: міжкімнатні шпоновані двері, протипожежні двері, двері з ламінатіном, суцільноскляні двері, двері прихованого монтажу на алюмінієвих коробах, двері з алюмінієвим профілем по периметру, підлоговий плінтус, накладки на вхідні двері та стінові панелі.

Двері виробництва «Wakewood» виготовляються з зрощеного бруса (технологія, що дозволяє зняти напругу з деревини шляхом вирізання сучка), покриті плитами МДФ 6 мм, облицьовані італійським шпоном цінних порід дерева, ламінатіном або пофарбовані за міжнародною шкалою RAL

Отримайте безкоштовну консультацію просто зараз

girl

Тетяна
менеджер-консультант

boy

Олексій
технічний консультант

Пошук товару

за назвою або кодом товару