м. Деміївська

050 282 01 25

м. Лук'янівська

050 282 01 25

Вхідні двері в квартиру

Виробник

Колекція

Тип полотна

Товщина сталі

Оздоблення

Стиль

Наявність

ЦінаУсього 283 товарів

Вхідні двері Steelguard TERMOSCREEN

TERMOSCREEN

Колекція: Maxima

Виробник: Steelguard

16350 грн.

Купити
Вхідні двері Steelguard LUXOR

LUXOR

Колекція: Maxima

Виробник: Steelguard

16050 грн.

Купити
Вхідні двері Steelguard AV — 1

AV — 1

Колекція: Maxima

Виробник: Steelguard

15900 грн.

Купити
Вхідні двері Steelguard Manhattan Grey Light

Manhattan Grey Light

Колекція: Maxima

Виробник: Steelguard

26500 грн.

Купити
Вхідні двері Steelguard S-18

S-18

Колекція: Maxima

Виробник: Steelguard

19350 грн.

Купити
Вхідні двері Steelguard AV-5

AV-5

Колекція: Forte+

Виробник: Steelguard

23650 грн.

Купити
Вхідні двері Steelguard Barca

Barca

Колекція: Forte+

Виробник: Steelguard

23300 грн.

Купити
Вхідні двері Steelguard DP-1

DP-1

Колекція: Forte+

Виробник: Steelguard

23300 грн.

Купити
Вхідні двері Steelguard DO-18

DO-18

Колекція: Risola

Виробник: Steelguard

6000 грн.

Купити
Вхідні двері Steelguard DG-21

DG-21

Колекція: Risola

Виробник: Steelguard

5900 грн.

Купити
Вхідні двері Steelguard VESTA

VESTA

Колекція: Risola

Виробник: Steelguard

10600 грн.

Купити
Вхідні двері Steelguard RIZOR

RIZOR

Колекція: Solid

Виробник: Steelguard

15900 грн.

Купити

Отримайте безкоштовну консультацію просто зараз

girl

Тетяна
менеджер-консультант

boy

Олексій
технічний консультант

Квартира кожної людини - його «фортеця», яка повинна бути надійно захищена. Якщо ви вирішили купити вхідні двері в квартиру, варто подумати і про монтаж. Чи будете ви самі займатися цим питанням або зверніться до фахівців? Останній варіант, безперечно, більш раціональний і кращий. Адже, звертаючись до майстра, ви гарантовано можете бути впевнені, що все буде зроблено правильно. Перекіс рами, самовільне відкривання дверей, щілини - все це може бути причиною неправильної установки. Навіть найякісніший вхідний дверний блок в квартиру, що ви купили в місті Київ, може не виконувати свої функції при проведенні невірних монтажних робіт.

Як вибрати вхідні двері в квартиру?

Головною функцією вхідних дверей є, безумовно, забезпечення безпеки. Зокрема, споживачеві варто звернути увагу на товщину металу і вхідний замок. Виробники використовують різний по виконанню вхідний замок для одного дверного полотна. Таким чином, квартира має відразу декільком рівнями захисту.

Багато компаній використовують відповідний вид накладки, що забезпечує додатковий захист дверного полотна під вхідний отвір. Тут, кожна фабрика готова здивувати споживача своїм варіантом захисного шару.

Однак, і петлі, що встановлюються на вхідні двері в квартиру, повинні бути достатньо захищені. Адже, це ще одна "вразлива зона", що буде вміло використана злочинцем, під час злому.

Двері, незважаючи на її захисні функції, повинна також вельми добре утримувати тепло в приміщенні. А щоб квартира не була холодною, двері повинні щільно закриватися. Не варто забувати і про зовнішнє оформлення двері. Багато можна сказати про смак господаря власності, подивившись на дизайн дверей. Споживачеві, однак, доступний широкий вибір за параметрами:

  • колір;
  • рельєф;
  • малюнок;
  • варіант оздоблення.

Багато фабрик працюють виключно з МДФ. Настільки практичний матеріал дозволяє досить ефектно прикрашати дверне полотно. Споживачеві варто звернути увагу на варіант такої продукції, перш ніж купити вхідні двері в квартиру в місті Київ.

Послуги салон-магазину "Бережа"

Сьогодні не так вже й багато компаній є офіційними представниками фабрик з виготовлення дверей. Компанія "Бережа" Київ, безумовно, відноситься до числа цих небагатьох. Маючи багаторічний досвід роботи з виробниками і налагоджені договірні відносини, фахівці фірми можуть гарантувати вам, що ви отримаєте "саме те, що замовляєте". Можливість отримати брак в роботі з такою компанією - повністю виключена.

Пропонуючи якісну продукцію, в вигідному співвідношенні ціна-якість, компанія забезпечує собі "добре ім'я". В цьому і полягає перевага роботи з представниками фабрик - можна бути впевненими, що це не продавці-одноденки.

Вхідні двері в квартиру можна купити як, відправившись в салон, де будуть виставлені основні моделі і буде доступний вибір по каталогу, так і зробивши свій вибір через internet. Експерти по вибору, що працюють в компанії зможуть перетворити всі ваші побажання в чітку пропозицію, звузивши ваш коло вибору до декількох моделей. Маючи "величезний багаж знань" за спиною, вони зможуть запропонувати вам саме те, що ви шукайте. А ціна продукції, напевно порадує покупців!

Пошук товару

за назвою або кодом товару