м. Деміївська

050 282 01 25

м. Лук'янівська

050 282 01 25

Rodos

Rodos

Вхідні двері Rodos – оптимальне рішення для облаштування вашої оселі. Якість продукції виражається надміцною конструкцією, головні характеристики якої – надійність та відмінна естетика. Металеві вироби підійдуть для того, щоб підкреслити атмосферу домашнього комфорту та затишку. Замовити у Києві оригінальні товари фабрики за прийнятними цінами можна в інтернет-магазині Бережа.

Сильні сторони дверей фірми Родос

Дверні полотна вітчизняного виробництва виготовляються згідно з міжнародними європейськими стандартами. Як результат – кожна модель втілює у собі практичність, приємний дизайн та унікальне оформлення. Двері Родос представлені в десятках варіантів, які належать до однієї з 6 колекцій:

  • Standart S;
  • Standart;
  • Basic S;
  • Basic;
  • Premium.
  • Line.

Товари бренду випускаються у кількох цінових категоріях – від бюджетної до продукції преміум-класу. Незалежно від градації вартості, кожна позиція характеризується високою якістю та надійністю під час експлуатації. Розглядаючи каталог дверей Родос, пропозиції фабрики надають ряд переваг своєму власнику: проста установка, хороша звуко- та теплоізоляція, гідний рівень міцності. Вироби – універсальні, що робить їх придатними під будь-який отвір стандартного типу.

Конструкції із коробкою від торгової марки гарантують захист житла від злому. Їхнє головне завдання – захистити приміщення від негативного термічного впливу та протягів, потрапляння сторонніх запахів. Від компанії Родос вхідні двері – практичні та безпечні. У ході виготовлення використовується суцільногнутий металевий профіль, який посилюється ребрами жорсткості. Надійність замків обумовлена ​​наявністю місця під бронепластини. Модельний ряд вирізняється своєю неповторною індивідуальністю та ексклюзивністю.

За що вибирають фабрику дверей Родос

Металева конструкція захищає квартиру чи будинок протягом тривалого часу. Покриття продукції виконується у сучасній стилістиці, що дозволить вписати її у будь-яке оформлення. Продуманість до дрібниць зводить спроби злому чи пошкодження до мінімуму. Крім міцності та довговічності, товари також відрізняються непоганим показником вогнетривкості. Двері Родос із каталогу пропонуються в розширеному модельному та кольоровому виконанні. Позиціям на сайті властиві такі характеристики:

  • Низька експлуатаційна витрата.
  • Підвищена шумо- та теплоізоляція.
  • Надійний та простий монтаж.

В інтернет-магазині Бережа доступні вироби фабрики на замовлення. Підбирати варіант рекомендується на основі параметрів та особливостей житла. Ми представляємо багатофункціональні конструкції з доставкою по Києву та іншим містам України. Якщо потрібна допомога з вибором або консультація щодо певних моделей, зверніться до нашого менеджера.

Отримайте безкоштовну консультацію просто зараз

girl

Тетяна
менеджер-консультант

boy

Олексій
технічний консультант

Пошук товару

за назвою або кодом товару