м. Деміївська

0 800 359 157

Дзвінки безкоштовні

м. Лук'янівська

0 800 359 168

Дзвінки безкоштовні

Пан Ясень

Двері з масиву Пан Ясень

Двері з масиву Пан Ясень

Абсолютно натуральні, екологічно чисті і найміцніші міжкімнатні двері, багато в чому перевершують своїх сучасників.

Колекції

Пан Ясень

До вашої уваги пропонуємо двері ідеальної якості фабрики Пан Ясен.

"Пан Ясен" - вітчизняний виробник дверей з натурального масиву. Дана фабрика займає лідируючі позиції на ринку України з виробництва виробів з натурального дерева на новітньому італійському обладнанні починаючи від верстатів і фрез до лакофарбових покриттів, що обумовлено позитивними відгуками наших клієнтів протягом багатьох років експлуатації. Виробництво повного циклу забезпечує контроль якості на кожному етапі: від підбору матеріалу і комплектуючих до монтажу готових конструкцій.

Українська фабрика Пан Ясен пропонує високоякісні міжкімнатні двері, що виготовляються під замовлення з масиву натурального дуба та ясена. Існуючий модельний ряд здатний підкреслити і прикрасити інтер'єр в будь-якому стилі від Класики і Модерну до Арт-Деко, Кантрі і Н-Тech.

Крім того, Пан Ясен може виготовити дерев'яні вхідні двері для котеджів спеціальної конструкції і обробки, розсувні перегородки за індивідуальними ескізами. При цьому Пан Ясен воегда знаходить індивідуальний підхід до кожного конкретного замовлення, щоб разом з замовником прийти до оптимального вибору дизайну, матеріалу, ціни, якості, термінів поставки і установки дверей.

Виробник дуже обережний у виборі постачальників матеріалів і комплектуючих і має справу тільки з надійними і перевіреними часом виробниками і відомими торговими марками.

Власна виробнича база і найсучасніша лінія з виробництва дверей дозволяють пропонувати замовникам високоякісну продукцію на рівні провідних італійських виробників за значно нижчими цінами.

Переваги фабрики:

✓ Немає прив'язки до стандартних розмірів (тільки теоретичний стандартний розмір з базовою ціною).

✓ Немає прив'язки до модельного ряду. Дизайн можна розробляти.

✓ Hет проблем із заміною деталей дверних блоків.

✓ Можливо виготовлення декоративної накладки на металеві двері в дизайн міжкімнатних дверних блоків.

✓ Можливість реставрації навіть після затоплення.

✓ Використання шпону повністю виключено, що збільшує термін служби виробів, виключено здуття, відшарування, розтріскування шпону.

Отримайте безкоштовну консультацію просто зараз

girl

Тетяна
менеджер-консультант

boy

Олексій
технічний консультант

Пошук товару

за назвою або кодом товару