м. Деміївська

0 800 359 157

Дзвінки безкоштовні

м. Лук'янівська

0 800 359 168

Дзвінки безкоштовні

Металопластикові вікна

Пластиковые окна - это современные и очень удобные светопрозрачные системы, которые сохраняют тепло помещения в холодное время года или позволяют выбрать оптимальный режим проветривания в жаркую погоду. Окна ПВХ неприхотливы в уходе и на долгие годы сохраняют свой опрятный вид. Установка пластиковых окон принесет уют в Ваш дом.

Вікно - це частина інтер'єру, яку ми вибираємо особливо ретельно, адже вікна повинні служити довго, додаючи будинку краси, затишку і тепла. Всі стадії розробки, виробництва, і монтажу віконних систем проходять ретельний контроль з метою забезпечення тривалого користування продуктом.

Профіль КВЕ

Профіль КВЕ Київ

В Україні вікна KBE традиційно входять до трійки лідерів преміум-сегменту. Популярність профілю КВЕ серед українських виробників віконних систем визначило рішення створити виробництво в Україні. У 2011 році вікна KBE офіційно оголосили про відкриття заводу КВЕ в м. Запорожжя. Вироблені профільні системи КВЕ в Україні та Німеччині, гарантовано абсолютно ідентичні за якістю. У всьому світі у компанії Profine працюють 10 заводів, на всіх цих заводах існують єдині стандарти якості, які повністю відповідають німецьким.

> ЧИТАТИ ДАЛІ

Профіль WDS

Профіль КВЕ Київ

«МИРОПЛАСТ» - українська компанія, яка була заснована в березні 2006 року з метою виробництва якісних профільних систем для вікон і дверей ПВХ з доступною ціною. Протягом 6 місяців на 12000 м² вони побудували і обладнали завод, який відповідає українським і міжнародним стандартам, склад із сучасними логістичними ресурсами та прилеглим офісом. Вони створили повну інфраструктуру бізнесу, щоб відповідати визнаним в Європі критеріям виробництва і навіть перевершувати жорсткі українські норми, встановлені для регулювання виробництва ПВХ профілів.

> ЧИТАТИ ДАЛІ

Профіль REHAU

Профіль REHAU Київ

Перше покоління віконних систем з полімерних матеріалів було створено ще в 1958 р. В даний час продукція німецького концерну REHAU вважається однією з найдосконаліших з технічної точки зору і якісних в віконній промисловості, як в Європі, так і у нас в Україні. Саме тому пластикові вікна REHAU отримали визнання у споживачів, готових отримувати від життя тільки найкраще.

> ЧИТАТИ ДАЛІ

Ламіновані вікна

Ламіновані вікна Київ Купити

Пластикові вікна можуть бути не тільки білими, а й кольоровими (тобто ламінованими). Пластикові вікна можуть доповнити ваш інтер'єр і привнести в нього щось новеньке. За допомогою ламінування можна отримати колір і текстуру дерева різних відтінків. Також вікна можуть бути різних кольорів: червоними, сірими, зеленими – це залежить від вашого побажання. Палітра варіантів колірних рішень дуже велика. Найбільшою популярністю користується ламінація «під дерево».

Заламінувати можна одну сторону профілю, зовні або зсередини, або обидві сторони профілю, що дозволить прикрасити і фасад будівлі, і внутрішній вигляд приміщення. А вікна, що імітують структуру деревини, додадуть класичному інтер'єру елегантності і витонченості.

> ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ

Отримайте безкоштовну консультацію просто зараз

girl

Тетяна
менеджер-консультант

boy

Олексій
технічний консультант

Пошук товару

за назвою або кодом товару