м. Деміївська

0 800 359 157

Дзвінки безкоштовні

м. Лук'янівська

0 800 359 168

Дзвінки безкоштовні

Новий Світ

Новий Світ

Продукція фабрики "Новий Світ" - якість підтверджене роками

Затребуваність і популярність дверей торгової марки "Новий Світ" обумовлені перевагами компанії виробника та особливостей технології виготовлення:

  1. До особливостей конструкції вхідних двері "Новий Світ" можна віднести використання високоміцних, надійних замків від провідних світових виробників. Це гарантія ефективного захисту від несанкціонованого проникнення, грабежу і т.д. Ці замки захищені від висвердлювання прочностной пластини з вуглецевого твердосплава.
  2. Зовнішній лист металу вхідний двері має товщину 2 мм, що відповідає державним нормативам взломоустойчивости металевих дверей. Такі двері виробляються з холоднокатаної сталі і відповідають першої категорії взломостойкости, а їх вогнетривкість становить 30 хвилин, що можуть запропонувати далеко не всі виробники вхідних дверей.
  3. Петлі полотна - на кулькових порах (на підшипниках) і змащувані.
  4. У конструкції використовується подвійний контур ущільнення, забезпечуючи тим самим якісну шумо- і звукоізоляцію.
  5. Двері забарвлюються спеціальними полімерними зносостійкими фарбами або облицьовуються декоративними накладками з дуба, ясена, плити меблевої ламінованої, плити MDF.
  6. У представлених 12-ти колекціях, фабрика пропонує широкий вибір дизайну накладок а також колірний вибір плівок і тонування.

Безсумнівно, двері для Вашої квартири повинна бути надійним захистом будинку, забезпечувати належний рівень тепло і звукоізоляції, а так само радувати око. Купувати в інтернеті завжди набагато вигідніше і дешевше, ніж в будь-якому стаціонарному магазині. Двері є дуже важливу частину інтер'єру. По-перше, вони покликані прикрашати будинок, тому дверна конструкція повинна бути гармонійно підібрана в загальний стиль інтер'єру.

Як вибрати двері для дому

Ця торгова марка - один з небагатьох виробників, де, купуючи двері в дубі або ясені ви можете бути впевнені, що двері будуть витримувати впливу зовнішнього середовища багато років. Якщо у вас великий і просторий будинок, то можна купити двостулкові, тристулкові і навіть четирехстрорчатие двері. Двері Новий Світ - це твори мистецтва.

В салоні-магазині "Бережа" Київ представлений широкий асортимент моделей дверей "Новий Світ" різного виконання і вартості, щоб кожен покупець зможу підібрати найбільш підходящий варіант.

Отримайте безкоштовну консультацію просто зараз

girl

Тетяна
менеджер-консультант

boy

Олексій
технічний консультант

Пошук товару

за назвою або кодом товару