м. Деміївська

050 282 01 25

м. Лук'янівська

050 282 01 25

Nova De Lucci

Двери из массива Nova De Lucci

Двери из массива Nova De Lucci

Абсолютно натуральні, екологічно чисті і найміцніші міжкімнатні двері, багато в чому перевершують своїх сучасників.

Колекції

 Nova De Lucci

Розкішні двері Nova De Lucci в інтернет-магазині "Бережа"

Свій статус можна підкреслити сьогодні не тільки дорогим автомобілем, заміським будинком, але і таким звичним елементом інтер'єру, як двері. Про функціональність дверей при покупці думають все рідше. Набагато важливіше стиль, оригінальність, ідейна дизайнерська думка, що знайшла своє відображення в оформленні дверного полотна.

Nova De Lucci - це бренд, про який багато хто чув, але чому його пропозицію витісняє конкурентні на ринку? У чому переваги вибору моделей даної марки? Чим вас може зацікавити продукція компанії?

Фабрика Nova De Lucci

Почалася історія компанії зі створення невеликої майстерні. Чомусь саме тоді, в 1994 році засновник вирішив перетворити своє хобі в бізнес. Надихаючись роботами та ідеями Мішеля Де Луччі, він зайнявся виробництвом дерев'яних вікон і дверей. Де знайшла своє втілення дизайнерська думка. Архітектурні будови італійського архітектора Де Луччі сьогодні знаходяться відразу в декількох великих містах світу. У назві «Nova De Lucci» покладено ідею, що це творіння майстрів, натхнених великим італійцем.

Як можна охарактеризувати двері, які виробляє фабрика? Це завжди:

вишуканий стиль;

довговічність;

функціональність;

якість.

В якості сировини використовують різні породи дерев. Лакофарбові матеріали від відомих зарубіжних постачальників. Сучасні технології, і як завжди, ідейна дизайнерська лінія. Фабрика сьогодні виготовляє не тільки дверні полотна, а й: меблі, сходи. Дизайнери, художники, вітражисти. Компанія збирає професіоналів самого різного напрямку. З такими фахівцями фабрика сьогодні часто береться за виконання індивідуальних замовлень.

Переваги дверних полотен Нова Де Луччі

Хоч двері Nova De Lucci не єдиний варіант продукції, що випускає фабрика. Все ж це її новий основний «продукт». Результат роботи, яким пишається сьогодні кожен працівник компанії. Адже, сьогодні кожен «вдихає життя» в випуск двері з фабрики. Тут засновник компанії продовжує реалізувати свою мрію. Починаючи з простого захоплення різьбленням, сьогодні він реалізує на ринку продукцію з унікальним оформленням. Структура дерева, легка позолота, резьбленние візерунки. Сьогодні в кожній моделі двері відчувається «рука майстра».

Отримайте безкоштовну консультацію просто зараз

girl

Тетяна
менеджер-консультант

boy

Олексій
технічний консультант

Пошук товару

за назвою або кодом товару