м. Деміївська

0 800 359 157

Дзвінки безкоштовні

м. Лук'янівська

0 800 359 168

Дзвінки безкоштовні

Korfad

Ламіновані двері Korfad

Ламіновані двері Korfad

Виробництво ламінованих дверей - одна з наймолодших технологій в цій галузі на сьогоднішній день, адже широко використовувати ламінат почали тільки в середині 80-х років.

Колекції

Korfad

Компанія "Korfad" Виробляємо збірні, щитові міжкімнатні двері та погонажні вироби з використанням італійського захисно-декоративного покриття «SINCROLAM». Фабрика дверей "KORFAD" - молоде підприємство по виробництву повного циклу на території України, яке почало свою роботу в 2016 році. Але не дивлячись на "молодість" фабрики, модельний ряд вже нараховує 25 колекцій в 2700 варіаціях дверних полотен, а приміщення займають площу - 25000 кв. м.

Чому Вам варто звернутись до Korfad:

  • ✓Сертифіковане виробництво
  • ✓Італійське екологічно чисте покриття «SINCROLAM» дозволяє гарантувати екологічну безпеку продукції фабрики
  • ✓Гарантія на вироби 5 років
  • ✓Можливість виготовлення дверей за індивідуальними розмірами
  • ✓Широкий асортимент та розвинена мережа дилерів

Мета фабрики - зробити життя своїх клієнтів красивим, комфортним і безтурботним, пропонуючи Вам індивідуальні товари за доступними цінами і забезпечуючи високий рівень обслуговування. Наш товар доступний і якісний. А завдяки наполегливій праці всього колективу, счасному обладнанні та контролю над виробництвом - від обробки кругляка і рекомендаціям по вибору моделей - фабрика позитивно зарекомендувала себе на ринку дверних технологій.

Отримайте безкоштовну консультацію просто зараз

girl

Тетяна
менеджер-консультант

boy

Олексій
технічний консультант

Пошук товару

за назвою або кодом товару