м. Деміївська

050 282 01 25

м. Лук'янівська

050 282 01 25

Вхідні двері Армада - Аrmada

Вхідні двері Армада - Аrmada

Хороші металеві двері гарантують безпеку та спокій домочадців. Коли майно перебуває під надійним захистом, життя стає приємніше та легше. Вхідні двері Армада відрізняються високим класом взломостійкості, звуко- та теплоізоляційними властивостями, що доповнюється стильним виконанням та естетичною привабливістю. Незалежно від обраної моделі, вони захистять від будь-яких відомих на сьогодні інтелектуальних та фізичних способів злому.

Від фірми Армада двері здатні відобразити бездоганний смак власника та оптимальним чином проявити турботу про безпеку близьких і рідних. Такі вхідні двері органічно вписуються в будь-який сучасний інтер'єр – лофт, хай-тек, класика та ін.

Які доступні до замовлення броньовані двері Армада в Києві

Виходячи з призначення конструкцій, вони поділяються на три основні категорії. Кожна з них характеризується відмінним набором параметрів та особливостей.

Двері в квартиру

Представлені двері Армада купити варто через їх підвищені показники безпеки, щільності закривання, шумо- і теплоізоляції. Виключення проникнення звуків ззовні особливо актуальне, оскільки в під'їздах часто шумно. У плані захисту дверні системи здатні стримувати зломщиків необхідний час, за який їх злякають сусіди.

Двері для дому

Вхідні двері Армада відповідають максимальним вимогам для забезпечення захисту мешканців та майна. Їх задача – не просто зберегти цілісність та недоторканність внутрішніх речей, але також надійно протистояти руйнівному впливу зовнішнього середовища – волога, сонячні промені, перепади температури, пил, бруд.

Двері Армада з каталогу – вироби, які розробляються з урахуванням подальшого гармонійного поєднання з фасадом та інтер'єром приміщення. При цьому гарантується захист від протягів, теплових втрат, звуків з вулиці.

Броньовані сталеві двері

Якісні металеві двері Армада в броньованому виконанні передбачають виведення всіх характеристик на найвищий рівень. Навіть самі наполегливі грабіжники не зможуть проникнути в житло за рахунок продуманої конструкції. Сталеві двері Армада – стійкі до злому, красиво оформлені, з бездоганним набором експлуатаційних показників у вигляді акустики та теплоізоляції. Відзначається хороша герметичність та енергоефективність.

Основні параметри дверей Армада з сайту

Фабрика виготовляє товари з якісних матеріалів, які мають сертифікати, що підтверджують відповідність нормам безпеки, тепло- та звукоізоляції. Крім цього, фірми Armada двері виділяються рядом конструктивних характеристик:

 • Коробка, виконана з листа сталі від 2 мм.
 • Замкові механізми – надійні, від світових брендів: Mottura, Mul-T-Lock, Cisa, Guardian.
 • Дверне полотно виробляється зі сталі від 2 мм, передбачається зміцнення ребрами жорсткості – 12 різноспрямованих.
 • 4 антизрізи, на замках присутня броненакладка.
 • Антивандальна плівка, яка захищає вхідні двері Армада від вологи, дефектів, бруду, вицвітання.
 • Внутрішній наповнювач – мінвата ISOVER.

Металеві двері передбачають різноманітність зовнішнього стилю. Допускається обробка під текстуру деревини благородних порід, пластик, метал. Полотно можна підібрати текстурне, рельєфне, сучасне з геометрією.

За що вибирають двері Армада в Україні: переваги

Модельний ряд з каталогу поєднує підвищену якість та вигідну ціну. Відгуки покупців вказують на важливі переваги продукції:

 • Довговічність, що досягається шляхом застосування висококласної сировини та фурнітури.
 • Надійність, незалежно від ступеня навантаження.
 • Повноцінна ізоляція від шумів та втрат тепла.
 • Двері Армада різняться по дизайну, що дозволить кожному знайти потрібний варіант.
 • Відмінні показники безпеки, що знаходиться на першому місці при виборі виробу для житла.

Купити товари бренду рекомендується через їх демократичну вартість при незмінно високій якості виконання. Асортимент містить як бюджетні моделі, так і полотна категорії люкс. Заявлені експлуатаційні властивості підтверджуються гарантією від виробника, що діє протягом 5 років. Купити двері Армада з оперативною доставкою по Києву та іншим містам України можна в інтернет-магазині Бережа. Наша компанія пропонує послуги «під ключ» - від виміру до установки.

Отримайте безкоштовну консультацію просто зараз

girl

Тетяна
менеджер-консультант

boy

Олексій
технічний консультант

Пошук товару

за назвою або кодом товару